Rodinná dovolená

Kokořínsko je pro rodinnou dovolenou jako stvořené. Takže pokud váháte, zda vaše ratolesti vzít s sebou nebo je nechat na víkend u babičky, už si s tím nedělejte starosti: nasedněte si s celou rodinou do auta a vydejte se dobrodružství vstříc. Na co se na Kokořínsku můžete těšit? Na dlouhé procházky v okolí pískovcových skal, na příjemné večery strávené posezením u ohně a opékáním buřtů, na krásná sluneční rána, která vás nabijí energií na dlouhé týdny dopředu. Uvědomíte si, že díky přítomnosti vaších nejmenších dovolená získá nový rozměr: děti si na rozdíl od dospělých všímají různých maličkostí, zvědavě se ptají a radují se z – na první pohled – bezvýznamných věcí. Pozorujte své děti během dovolené a zkuste si přivlastnit jejich zvídavý pohled na svět.kok_harasov03

Romantický pobyt pro dva

I když se vaše rodina rozrostla o děti, pořád si potřebujete užít klidné chvilky jen s partnerem ve dvou. Romantické pobyty zpevňují a posilují vztah, díky společným výletům poznáváte nejen okolní krajinu, ale i sami sebe. Prožíváte tak nádherné pocity blízkosti, které nic na světě nenahradí. Na Kokořínsku si užijete báječnou dovolenou s vaší drahou polovičkou, pokud si rezervujete pobyt v jednom z okolních penzionů s krásným výhledem do malebné krajiny. Některé z penzionů hostům nabízí možnost welness či masáží za příplatek, což romantický zážitek jen umocní. Můžete si také zařídit snídani s donáškou na pokoj, budete se tak cítit jako v pohádce! Rozmazlujte se, užívejte přítomnost toho druhého a na víkend úplně vypněte.

Aktivní dovolená

Každý máme jinou představu o odpočinku, někdo si potrpí na valení se a nic nedělání, ale pro někoho je představa, že několik dní nic nedělá, jen relaxuje, naprosto nesnesitelná. Pro všechny příznivce aktivního odpočinku Kokořínsko nabízí nespočet možností, jak si dovolenou aktivně zpestřit. Vezměte s sebou kola a vydejte se na výlet po cyklostezkách Kokořínska, nebo podnikněte pěší túru po okolních naučných stezkách či běžte si zaplavat do Máchova jezera.